Kdo vám zajistí komplexní správu nemovitostí?

Vlastnictví nemovitostí je spojeno s mnoha starostmi a ne pro každého je příjemné je neustále řešit. Čím více nemovitostí a nájemníků máte, tím více času vám jejich správa zabere. Pokud vám připadá starost s nemovitostmi jako vysilující, přenechte ji profesionálům, kteří se na správu nemovitostí specializují. Ne každému se ale chce něco tak zodpovědného svěřit neznámé firmě. Vyberte proto českou firmu HC REALITY s.r.o., který je v oboru už od roku 1990 a postará se vám o komplexní správu nemovitostí podle vašich potřeb.

Od správy nemovitostí až po úklid

Společnost přistupuje ke každému klientovi individuálně, aby byla správa nemovitostí podle jeho představ a co nejvíce mu ulehčila práci. Profesionálové doslova převezmou vaše starosti a zajistí všechny potřebné administrativní i ekonomické služby, které s nemovitostmi souvisí. Zajistí vám pasportizaci a evidenci bytových a nebytových prostor a jednotek nemovitosti. Dále evidenci nákladů SVJ, BD, právnické či fyzické osoby, úpravy záloh za služby dle požadavků klienta. Zajištěn bude předpis a kontrola plateb nájemného a záloh za služby, kompletní vedení účetnictví, zpracování ročního vyúčtování záloh. Za výhodných podmínek vám může být zprostředkováno pojištění nemovitosti a spolehnout se můžete i na zabezpečení náhrady škod při havarijních i běžných událostech.

Důležité jsou servisní a technické služby. Společnost může nemovitost prohlédnout a doporučit vhodné úpravy a technologicky objekt zhodnotit. Postará se o evidenci, zajištění i revizi technických zařízení podle platných norem. K dispozici vám bude také rychlé zajištění všech potřebných služeb, od úklidu až po opravy, péči o zeleň nebo třeba ostrahu nemovitosti.

Pomůže vám řešit také právní záležitosti SVJ, BD a soukromých majitelů vůči nájemníkům, státu či dodavatelským organizacím. Ať už jsou vaše potřeby jakékoliv, neváhejte společnost kontaktovat a zajistěte si konzultaci. Chtěli byste využít služeb firmy HC REALITY s.r.o. nebo vás zajímá více informací? Navštivte web společnosti https://www.hcreality.cz/