Seznamte se s nejmodernějšími druhy stínění

Stínění se nevybírá zrovna každý den. Jedná se o jeden z prvků, které většina lidí vybírá jen párkrát za život. Jelikož vás bude provázet velmi dlouho, je vhodné vybrat nadčasový model, který nebude plnit jen svou funkci stínění, ale bude se také podílet na tom, aby byl váš interiér dostatečně atraktivní. Ne každý se orientuje v současných trendech stínění, skvělou inspirací pro nákup je specializovaný obchod Zebra-shop.cz, kde najdete všechny druhy moderních stínění v mnoha provedeních. Uvedeme 3 druhy, které patří mezi nejpopulárnější a mohou snadno ozdobit i váš domov.

Plissé rolety

Už se vám někdy stalo, že jste potřebovali stínění jen v určité části okna, třeba uprostřed? S běžnými roletami toho nedosáhnete, ale plissé rolety vám to umožní. Jsou tvořené plisovanou látkou, která se do sebe skládá jako harmonika. Můžete je stahovat v obou směrech, takže můžete vytvořit stínění v jakékoliv části okna. V eshopu si můžete vybírat plissé rolety pro zavěšení na okenní křídlo bez vrtání do rámu nebo plissé rolety na střešní okna. Nabízí se vám v mnoha barevných provedeních.

Římské rolety

Látkové rolety jsou velmi populární a římské rolety jsou jejich nejznámějším zástupcem. Jsou tvořeny látkou, která se do sebe skládá. Vybírat je můžete v mnoha barevných provedeních, takže je můžete sladit i s dalšími prvky v interiéru. Jsou skvělou volbou pro každého, komu se líbí klasické závěsy, ale přitom chce mít všechny výhody rolet. Jsou elegantní a hodí se do všech interiérů.

Rolety DEN A NOC

Moderní rolety DEN A NOC jsou zcela odlišné od běžných rolet. Netvoří je souvislá neprůhledná látka, ale tkanina s průhlednými a neprůhlednými pruhy. Snadno se ovládají a můžete látku posouvat tak, aby se neprůhledné pruhy překrývaly nebo pouštěly světlo. Lze je i zcela vytáhnout. Toto stínění je mimořádně elegantní, jeho instalace není složitá a zajisté si ho ihned zamilujete. Nabízí se vám v eshopu hned v několika provedeních, takže si můžete vybrat takové, které vám bude nejlépe vyhovovat.