Automatizujte a investujte do kvalitní elektroinstalace

Bez elektrické energie se neobejdou lidé ani stroje. Je součástí našich každodenních životů. Aby ale vše fungovalo, jak má, je nutné použít tu nejmodernější elektrotechniku a zároveň bezpečnou elektroinstalaci, která vydrží dlouhá léta. Vsaďte na profesionální výrobky a služby.

Zákazník je vždy na prvním místě

Historie společnosti Schmachtl sahá až do První republiky. A na českém trhu se udržela tak dlouho především proto, že v první řadě dbá na potřeby svých zákazníků. Investuje nemalé finanční prostředky na neustálou inovaci a zvyšování kvality svých služeb. Schmachtl je výhradním zástupcem světových výrobců v oblasti elektrotechniky, elektroniky a strojírenství a nabízí kompletní sortiment všech výrobků, které v rámci elektroinstalace a elektrotechniky můžete potřebovat.

Vše pro elektro

Chystáte se ve firmě automatizovat? A proč byste vůbec měli automatizovat? Protože si usnadníte práci, ušetříte náklady na obsluhu strojů a také zajistíte svým zaměstnancům maximální bezpečnost. V rámci automatizace nejen výrobních procesů jistě oceníte širokou nabídku bezpečnostní techniky, elektromagnetů, kamer a čtení kódu, kontroly pohybu, měřících senzorů či robotiky a senzoriky.

Plánujete-li ve firmě realizaci nové elektroinstalace, hodit se vám bude obsáhlá nabídka elektroinstalačního materiálu od předních evropských výrobců. Rozvaděčové skříně, kabelové žlaby, konektorové instalační systémy, průmyslové vidlice a zásuvky nebo upevňovací systémy, to vše je v sortimentu firmy Schmachtl a kromě toho ještě materiál sloužící jako ochrana před blesky.

Co na e-shopu najdete?

V rámci elektrotechniky je vám k dispozici kompletní nabídka všech výrobků, které najdou uplatnění v nejrůznějších průmyslových zařízeních. Bez problémů lze řešit pohyblivé přívody energie, varovné signalizace či osvětlení pracovišť. Nechybí ani ovládací prvky či bezpečnostní systémy.

Sortiment společnosti Schmachtl je jedním z nejobsáhlejších na českém trhu a tak v něm naleznete i vše potřebné pro realizaci rozváděčové skříně, neboť právě rozvaděčová skříň je pro chod celé firmy jedním z nejdůležitějších prvků. Elektrický rozvaděč totiž slouží k měření, jištění i ovládání celé elektroinstalace. Na e-shopu jsou taktéž:

Celou nabídku firmy Schmachtl prozkoumejte na oficiálních webových stránkách. Disponuje veškerým sortimentem spadajícím mezi strojírenské komponenty, agregáty i celé technologie. Pro zákazníky jsou připraveny i kartáčové a bezkartáčové motory a fotovoltaika, respektive úložiště energie, díky kterému můžete ročně ušetřit stovky tisíc korun. Ať máte malou či velkou firmu, vždycky je důležité najít si kvalitní partnery, kteří dokáží poradit a pomoci, když to nejvíc potřebujete. Vybírejte kvalitní výrobky profesionálních značek. Bonusů může být víc než jen dobrý poměr mezi cenou a výkonem.