Pronájem kontejnerů vyřeší vaše prostorové potřeby

Potřebujete vytvořit zázemí na staveniště, sklad, ubytovnu nebo třeba dočasnou kancelář? Pak není nic snazšího, než se obrátit na firmu ALFA Container rent, která nabízí pronájem kontejnerů.

Nabídka pronájmu

V nabídce naleznete kontejnery obytné, skladové i sanitární. Můžete si nechat připravit dokonce i sestavy dle svých požadavků a potřeb. Firma má k okamžitému používání přes 900 kontejnerů. Můžete si z nich připravit třeba mobilní vrátnici, šatnu, kancelář, nebo třeba zázemí pro sezónní kavárnu či bistro. Jsou ekonomicky dostupné, poskytují rychlou výstavbu, variabilitu a flexibilitu. Vybírat můžete z různých velikostí a typů. Firma se snaží najít nejvhodnější řešení, které vám bude vyhovovat. Pronájem si můžete sjednat, jak u nás, tak i na Slovensko. Problémem není ani projekt většího charakteru. Starat se nemusíte ani o zpracování projektu, vše potřebné zajistí ALFA Container. Objednat si můžete také vnitřní výbavu kontejneru. Vámi vybrané modely jsou připravené k okamžitému používání. Jejich součástí jsou elektroinstalace, topení, které zajistí elektrický přímotop, osvětlení, zásuvky a vypínače. U sanitárních modelů nechybí sanitární výbava, rozvody vody a odpady. Díky možnosti vzájemného propojení kontejnerů získáte dokonalou sestavu nebo modulový objekt. Kontejnery disponují kvalitní a pevnou konstrukcí, která poskytuje možnost stavby objektů se dvěma podlažími. Pořídit si můžete i příslušenství, které zahrnuje schodiště, podesty, klimatizaci nebo nábytek.

Další nabídky firmy

Chcete-li zajistit ochranu proti nežádoucímu vniknutí do objektu nebo vymezit prostor či usměrnit pohyb osob po areálu, zajistěte si pronájem oplocení. Mobilní oplocení je vhodnou volbou na stavby, akce kulturního i společenského charakteru, pro oplocení průmyslových ploch i prostor. Základ mobilního oplocení představuje systém panelů, branky a příslušenství. Tento variabilní pomocník je velice šikovný a užitečný. Mobilní oplocení lze nainstalovat téměř kamkoli. Objednat si můžete také variantu nízkou, která vám pomůže vymezit uličky a díky které snáze zorganizujete pohyb pro větší množství lidí.

Další nabídku představuje pronájem mobilních toalet. Jedná se o rychlé a snadné řešení, díky kterému vytvoříte sociální zázemí téměř kdekoli.